Elmalı Kent Mah.Atatürk Cad.Bisan Sit. B-7 Blok 1B/1 Ümraniye/İSTANBUL
tr

Decor Yapı İş Ortaklarımız

Anasayfa » Decor Yapı İş Ortaklarımız

 

Decor Yapı İş Ortaklarımız

Decor Yapı A.Ş Ailesinde 39 Şehirde Bizimle Beraber Çalışan Uzman Ekiplerimiz Uzman Ekibimiz ile İşçilik + Malzeme Dahil 1.250 TL 1 Günde Boya Badana Hizmeti Vermekteyiz.4440119 Arayarak Ücretsiz Keşif Oluşturun. Decor Yapı alanında uzman kadrosu ile 39 farklı şehirde boya badana işlerinizde sizlere yüksek kaliteli hizmet sunmaktadır. Çevrenizden aldığı boya hizmeti ile ilgili sıkıntı yaşadığını söyleyen, memnuniyetsizliğini dile getiren kişilere illa ki rastlamışsınızdır. Bu tarz mağduriyetler yaşamamak adına, siz de boya badana işlerinizi güvenle emanet edebileceğiniz bir firma arayışı içinde iseniz. İhtiyacınız olan yerdir.

İLETİŞİME GEÇİP TEKLİF ALABİLİRSİNİZ

 

Bizimle iletişime geçmek için 444 0 119 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Bizimle iletişime geçerek belirtmiş olduğunuz talep ile birlikte. Müşteri kaydınızı oluşturan uzmanlarımız, verilecek hizmet hakkında sizlere detay vermek ve keşif yapmak için hizmeti almak istediğiniz adrese gelirler.

KEŞİF UZMANLARIMIZ ADRESİNİZDE

Uzmanlarımız keşif yaptıktan ve ihtiyacınız olan hizmetleri belirledikten sonra, alacağınız hizmetleri içeren detaylı bir sözleşme yazarlar. Sözleşme yapıldıktan sonra sizin yapmanız gereken. Tek şey Filli Boya, Marshall, Polisan ve Dyo firmalarından dilediğiniz firmanın. Renk kartelasından renk seçimi yapmaktır.

Hizmetimize başlamamızı istediğiniz tarihi bize iletmeniz ile birlikte, alanında uzman ekibimiz gerekli çalışmalara anlaşmış olduğumuz tarihte başlayacaklardır.

İŞİ USTASINA BIRAKIN

Alanında uzman kadromuz, seçmiş olduğunuz marka ve renk ile birlikte istediğiniz tarihte çalışmalara başlamak için adresinizde bulunurlar. Örneğin iç mekân boyama işlemi sırasında meydana gelebilecek olumsuz durumları önlemek. Adına ekibimiz eşyalarınızı muhafaza edip gerekli çalışmalara başlayacaklardır.

Ekibimiz çalışmalarını tamamladıktan sonra, uzmanlarımız eşliğinde çalışmanın yapıldığı mekanınızı incelenme işlemi yapılmaktadır. Hiçbir sorun kalmadığı taktirde sözleşmemizde yazan miktarın ödemesi. Ekibimiz tarafından kredi kartı veya nakit olarak alınır.

Yapmış olduğumuz iş ile ilgili herhangi bir memnuniyetsizliğinizin olması durumunda, ekibimiz sizden bir ödeme talep etmeyecektir. Hizmet süreci boyunca yapmış olduğunuz ödemeler ile ilgili SMS yolu ile sizlere bilgilendirme yaparız.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan 320,392 farklı eve hizmet vermiş olan Decor Yapı her geçen gün büyüyen memnun müşteri ağı ile çalışmalarına devam etmektedir. Memnun olmadığınız işlerde sizlerden ücret talep etmeyen firmamız Türkiye’nin. Önde gelen boya markaları ile çalışmaktadır. Boya badana işlerinizde, decor yapı alanında uzman kadrosu ile sizlere yüksek kaliteli hizmet sunmaktadır.

Decor Yapı İş Ortaklarımız

Decor Yapı İş Ortaklarımız

TEB
TEB
GARANTİ
GARANTİ
JOTUN
JOTUN
POLİSAN
POLİSAN
DYO
DYO
FİLLİ BOYA
FİLLİ BOYA
MARŞHALL
MARŞHALL
Kampanyamız ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: